Parking Frenzy India

Android için Yarış Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Games2win.com
Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz Parking Frenzy India uygulaması, hindistan sokaklarında araba kullanabileceğiniz ve hiç bir kaza yapmadan en sonunda arabanızı doğru bir yere park edebileceğiniz eğlenceli bir oyun uygu

Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz Parking Frenzy India uygulaması, hindistan sokaklarında araba kullanabileceğiniz ve hiç bir kaza yapmadan en sonunda arabanızı doğru bir yere park edebileceğiniz eğlenceli bir oyun uygulamasıdır.

Hindistanda araba kullanmak sanıldığı gibi de kolay olmayacak. Gerçek hayattan kesitler alınmış ve farklı şehirlerde kullanabileceğiniz oyunda amacınız kaza yapmadan en hızlı şekilde giderek park yeri bulmak ve aracınızı doğru bir şekilde park etmek olacaktır. 

Her yaştan kullanıcı için eğlenceli bir oyun olacak bu uygulamayı kullanarak direksiyon hakimiyetinizi de geliştirecek ve istediğiniz yere park etmenin verdiği güveni yaşayacaksınız. Aksiyon dolu çılgın bir macera yaşayacağınız hindistan sokaklarında değişik bir araba park oyunu oynamış olacaksınız. Özellikle erkek çocuklarının oldukça ilgisini çekecek ve oyunu ellerinden alamayacaksınız.

Daha Fazla Göster
Parking Frenzy India indir